ח/500 חולון

מחפשים קרקע להשקעה בטוחה ומשתלמת באחד האזורים המבוקשים במרכז הארץ? תכנית ח/500 בחולון הנה הזדמנות נדירה עבורכם! מדוע דווקא ח/500?
הזדמנות נדירה – עתודת הקרקע הגדולה ביותר שנותרה לבנייה בחולון !

היתרונות העיקריים של הפרויקט

תכנית ח/500 היא תכנית מתאר על פי חוק התכנון והבנייה והיא מתייחסת לשטח בדרום מערב חולון שגודלו כ-4,080 דונם. מדובר בעתודת הקרקע הגדולה ביותר שנותרה לבנייה בחולון.
מיקום מרכזי בקרבה לתל-אביב – יעד מבוקש עבור משקיעים רבים

הקרקעות בחולון בכלל והקרקעות שמצויות בתחום התכנית ח/500 בפרט, הפכו להיות יעד מבוקש עבור משקיעים מהארץ ומהעולם. וזה לא מפתיע. הרי, מדובר באחת התכניות הטובות עם פוטנציאל רווחי גבוה במיוחד שנרקמות באזור, בקרבה לתל-אביב המהווה את מרכז הכלכלה, התקשורת, התרבות, הפנאי והתיירות של ישראל.
קרקע מופשרת לבנייה – השקעה בנדל”ן ללא סיכון!

כל הקרקעות שמצויות בתחום התכנית הנן קרקעות מופשרות לבנייה. מדוע פרט זה כה חשוב עבור המשקיעים בקרקע? השקעה בקרקע חקלאית, על פניו, מהווה רכישה בטוחה עם פוטנציאל תשואה גבוהה לאורך זמן. עם זאת, משקיעים רבים נרתעים מליטול סיכון. כשמדובר בהשקעה בקרקע מופשרת לבנייה, אין סיכון בהשקעה ואתם תוכלו להתחיל להוציא את החזון שלכם ליידי ביטוי מיד עם השלמת הרכישה. רוצים ללכת על בטוח? רכשו קרקע מופשרת לבנייה!

מיקום אסטרטגי

יתרון נוסף של תכנית זו הוא מיקומה האסטרטגי. הקרקעות שמצויות בתחום התוכנית ממוקמות בסמוך לנתיבי תחבורה בין-עירוניים. כמו-כן, בהתאם לתכנית צפויים להיסלל נתיבי תחבורה עירוניים שיאפשרו גישה נוחה לאזור. בנוסף, צפוי לקום בעתיד פארק אייקוני שמיועד לשרת את תושבי העיר והמבקרים בה. הפוטנציאל של האזור הנו אדיר, מה שללא ספק ישפיע על עליית מחירי הנדל”ן באזור זה כבר בעתיד הקרוב.

מחירים אטרקטיביים שעדיין מאפשרים לעשות השקעה כדאית באזור המרכז

משקיעים רבים התייאשו מהמחירים הלא שפויים של הקרקעות המוצעות למכירה באזור המרכז. קרקע להשקעה בחולון מהווה השקעה ריאלית, שכן מחירי הקרקעות בתחום התכנית ח/500 אינם דומים למחירי הקרקעות באזור המרכז. זוהי הזדמנות נדירה להשקעה משתלמת במיוחד וכבר בעתיד הלא רחוק תוכלו ליהנות מתשואה גבוהה במיוחד!

אכן, מדובר באחת התכניות הטובות באזור המרכז וכמעט שלא תוכלו למצוא בה חסרונות. אסור לפספס הזדמנויות כאלה! רכשו קרקע בחולון והבטיחו לעצמכם עתיד כלכלי בטוח!

לקבלת פרטים נוספים אודות הפרויקט פנו אלינו עכשיו!

פרויקטים קשורים