השקעה, ללא קטגוריה

להגדיל את ההון העצמי

להגדיל את ההון העצמי

איך ניתן להגדיל את ההון העצמי
באמצעות רכישת קרקע?

כולנו מחפשים דרכים יצירתיות להגדיל את ההון העצמי שלנו. אחת הדרכים הפופולאריות ביותר כיום לבצע זאת היא באמצעות השקעה חכמה בקרקע. הרעיון הוא פשוט למדי- רוכשים קרקע במחירים נמוכים באזורי ביקוש, ובזמן ההפשרה ערך הקרקע יקפוץ במאות אחוזים. להגדיל את ההון העצמי בדרך יצירתית, כבר אמרנו?

מה הופך את ההשקעה בקרקע
לדרך בטוחה להגדלת ההון העצמי?

האוכלוסייה בישראל ממשיכה לצמוח בקצב מסחרר, והביקוש לנדל”ן גובר יחד איתו. עובדה זו מבטיחה שרכישת קרקע באיזורי ביקוש תמיד תהיה משתלמת. בנוסף, הקרקע נרשמת על שמכם בטאבו ( בניגוד לסיכון בשוק ההון בו ניתן אף לאבד את ערך הכסף) . שימו לב, נכון להיום ניתן לרכוש קרקעות במחירים אטרקטיביים בערים מבוקשות כגון ראשון לציון או גדרה, מה שמאפשר לכל אחד ואחת לקפוץ על ההזדמנות.

אבל רגע לפני שגם אתם מצטרפים לטרנד המאפשר להגדיל את ההון העצמי שלכם באמצעות רכישת קרקע. הנה כמה טיפים חשובים שכדי לכם לשים לב אליהם. היצע הקרקעות באזורי ביקוש הולך ופוחת ולכן, רצוי למהר ולתפוס את ההזדמנויות- כל עוד יש קרקעות פנויות לרכישה. מעבר לכך יש לבחון היטב את מיקום הקרקע ולדאוג שהחברה שתלווה אתכם תהיה מנוסה ויציבה.

רוצים להגדיל את ההון העצמי שלכם באמצעות רכישת קרקע ולהבטיח את העתיד הכלכלי שלכם ושל הילדים שלכם? הצטרפו למשקיעים של חברת מקרו נדל”ן ותיהנו מליווי צמוד, רישום בטאבו ומפוטנציאל השבחה גבוה.