נדל"ן בישראל, נדל"ן בישראל, נדל"ן בישראל, נדל"ן בישראל, נדל"ן בישראל, נדל"ן בישראל

האם קרנות הפנסיה לפני קריסה, ואיך רכישת קרקע מהווה פתרון?

השקעה בקרקע

האם קרנות הפנסיה לפני קריסה, ואיך רכישת קרקע מהווה פתרון?

על רקע הכתבות האחרונות שלפיהן קרנות הפנסיה עומדות בפני קריסה לאחר הקורונה ומלחמת “חרבות ברזל”, השקעה בקרקע מהווה אפיק ההשקעה מעניין למעוניינים לגוון את תיק ההשקעות שלהם או למצוא אפיק אלטרנטיבי לקצבת פנסיה.

מה הסיבות למשבר המסתמן בקרנות הפנסיה?

מדינת ישראל עברה בתקופה האחרונה משברים כלכלים רבים, לא מזמן יצאנו ממשבר הקורונה ונכנסו למלחמת “חרבות ברזל” שעדיין לא רואים את סופה. הוסיפו לכך את העובדה שכיום אנשים חיים, והבינו שאנו נמצאים בפתחו של משבר אמיתי בעולם קרנות הפנסיה.

הפתרון- גיוון תיק ההשקעות באמצעות רכישת קרקע

אין זה סוד שבישראל, השקעה בקרקע טומנת בחובה פוטנציאל אדיר לרווח, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. מצד אחד, האוכלוסייה בישראל צומחת בקצב מואץ, מצד שני, היצע הקרקעות מוגבל. סיבות אלה מביאות לתוצאה ברורה- מחירי הקרקעות הנמצאים באזורי ביקוש רק יעלו, ופוטנציאל הרווח בעת ההפשרה עשוי לקפוץ במאות אחוזים.

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים קרקע

אומנם רכישת קרקע מהווה השקעה כדאית  אולם חשוב ומומלץ לשים לב לכמה נקודות חשובות. וודאו שהקרקע נמצאת באזורי ביקוש, בדקו שהקרקע נרשמת על שמכם בטאבו וכמובן בחרו בחברה מנוסה שמלווה אתכם לאורך כל הדרך

לסיכום, רכישת קרקע באזורי ביקוש בדרך חכמה תוכל להבטיח לכם ולבני המשפחה עתיד בטוח. הצטרפו לעשרות המשקיעים של חברת מקרו נדל”ן ונשמח ללוות גם אתכם

 

Related Posts