השקעה, נדל"ן בישראל

רק 79,000 ₪ והעתיד של ראשל”צ הוא גם העתיד שלכם

קרקע להשקעה

כולנו מחפשים פתרונות כלכליים לעתיד שלנו ושל המשפחה, ואין ספק שאחד הפתרונות המובילים ביותר כיום הוא תחום הנדל”ן בכלל ורכישת קרקעות להשקעה בפרט. אחת הערים האטרקטיביות ביותר על משקיעים בגוש דן היא ראשון לציון, ובאופן מפתיע העיר מציעה הזדמנויות נדל”ן בדמות רכישת קרקע להשקעה עם הון עצמי נמוך החל מ- 79,000 ₪ בלבד. אבל לפני שתבינו את גודל ההזדמנות הניצבת בפניכם, הנה כמה נתונים שהפכו את העיר לאחת האהובות על משקיעי נדל”ן ורוכשי קרקעות להשקעה. למעשה כבר כיום ראשון לציון הינה העיר השלישית בגודלה בישראל, והביקוש למגורים בה נמצא במגמת עליה מתמדת בשל סיבות רבות:

האוכלוסייה- העיר מדורגת במקום ה-6 בדירוג החברתי-כלכלי של ישראל, וניתן למצוא בה משפחות צעירות, ותיקות, חילונים ודתיים.

חינוך ותרבות וספורט -ראשון לציון משקיעה משאבים רבים בחינוך ובתרבות והיא ממוקמת בין הערים המובילות בארץ.

צירי תנועה- מיקומה המעולה של העיר בקצה הדרומי של גוש דן, מאפשר גישה מהירה ונוחה לתל אביב, לנס ציונה, לחולון ובת ים. צירי תנועה ארציים חוצים את ראשון לציון – דרך 4 (כביש גהה), דרך 20 (איילון דרום), דרך 431 (כביש ראשל”צ-מודיעין) שגם מחבר לכביש 6 (חוצה ישראל). בעיר פועלות שתי תחנות של רכבת ישראל – תחנת משה דיין הנמצאת על כביש 20, ותחנת הראשונים על כביש 431. בקרוב הקו הירוק של הרכבת הקלה יקשר את העיר לתל אביב ולהרצליה דרך חולון, ויעצור בארבע תחנות. בנוסף, יעבור בעיר גם קו המטרו העתידי.

חופי ים- העיר מציעה חופים יפהפיים, וטיילת קסומה בה מסעדות ובתי קפה.

בעתיד, העיר ראשון לציון צפויה להמשיך לגדול ולהתפתח בעידוד עיריית ראשון לציון, מה שיחייב בנייה מאסיבית של בנייני מגורים ומרכזי תעסוקה, בילוי ופנאי. המסקנה, זה הזמן לרכוש קרקע להשקעה בפריים לוקיישן בראשון לציון ולהרוויח מעליית הערך הצפויה בעתיד עם הפשרת הקרקע.

החדשות הטובות באמת הן שניתן עדיין כיום למצוא בעיר קרקעות להשקעה במיקום פריים לוקיישן ( בקרבת קניון עזריאלי ותחנת המטרו העתידית) ובהון עצמי נמוך של החל מ- 79,000 ₪ בלבד. המשמעות של צעד כזה כיום תאפשר למשקיעים הרוכשים קרקע ליהנות מצפי רווחים גבוה בזמן ההפשרה.

רוצים לשמוע עוד על האפשרויות שרכישת קרקע להשקעה בראשון לציון תעניק לכם ולבני המשפחה? פנו למומחים של מאקרו נדל”ן והצטרפו לעשרות משקיעים מרוצים שהבטיחו את עתידם.