השקעה, נדל"ן בישראל

מדוע השבחת נדל”ן הפכה למבוקשת דווקא בזמן מלחמת “חרבות ברזל”?

רכישת קרקע

מלחמת “חרבות ברזל” המתמשכת והמתיחות הביטחונית, טרפו את כל הקלפים בעולם ההשקעות בארץ, והפכו את רכישת הקרקעות והשבחתן לפופולאריות מאוד. מה הסיבות למגמה הזאת וכיצד תוכלו גם אתם ליהנות ממנה? הכל בכתבה הבאה.

ראשית בואו נבין מהו נדל”ן להשבחה ?

עולם הנדל”ן מאפשר לנו לעשות עסקאות מניבות מיזמות, מרכישת דירות להשקעה או מהשקעה בפרויקט תמ”א 38 פינוי בינוי. האקלים הכלכלי השורר בארץ בעקבות המלחמה הביא לירידה בהיקף השבחות הנדל”ן הרגילות שהיינו עדים להן בעבר.

תופעה זו נובעת בגלל הריביות שעולות ומרתיעות משקיעים רבים לרכוש נכס עם משכנתה גבוהה לטווח רחוק. בנוסף,  האנטישמיות הגוברת ברחבי העולם, מרחיקה משקיעים ישראלים מרכישת נכסים בעולם.

הכוכב החדש – השבחת נדל”ן באמצעות רכישת קרקע

הרעיון מאחורי השבחת נדל”ן באמצעות קרקע הוא שבמקום לרכוש דירה קיימת ולהניב באמצעותה תשואה מינימלית, ניתן לרכוש קרקע בתוכנית שהעירייה מקדמת ולהמתין עד לסיום תהליך ההכשרה של הקרקע. ככל שרכישת הקרקע תתבצע בשלב מוקדם יותר של תהליך הכשרת הקרקע, מחיר העסקה יהיה נמוך יותר, ובסיום תהליך הכשרת הקרקע פוטנציאל הרווח כתוצאה מהשבחת הנדל”ן יהיה מקסימלי.

זה הטיימינג הנכון להצטרף לטרנד השבחת הנדל”ן

משקיעים רבים מבינים כיום, שהם נמצאים בנקודת זמן היסטורית. מצד אחד, עדיין ניתן לרכוש קרקעות במיקומים מבוקשים במחירים אטרקטיביים מאוד ובהון עצמי נמוך, ללא צורך לקחת הלוואות או משכנתאות חונקות. מצד שני, גידול האוכלוסייה בארץ וגלי העלייה הצפויים מחייבים שטחי אדמה עליהם ייבנו אלפי יחידות דיור.

יחד עם זאת, למרות היתרונות הרבים של השבחת נדל”ן באמצעות רכישת קרקע, יש לבצע השקעה מסוג זה  בצורה מושכלת ולדאוג שהקרקע נמצאת באזור ביקוש, נרשמת על שמכם בטאבו והתהליך מתבצע עם עורך דין ומומחים מנוסים המבינים היטב את התחום.

לסיכום, השבחת נדל”ן באמצעות רכישת קרקע וביחוד בזמן מלחמת חרבות ברזל, מקפלת בתוכה הזדמנות נדירה לרכוש נכסים איכותיים במחירים אטרקטיביים, וליהנות מפוטנציאל רווח משמעותי בטווח הארוך המוביל לעתיד כלכלי בטוח לכם ושל ילדכם.

רוצים גם להבטיח את עתידכם הכלכלי ולרכוש קרקע להשקעה בראש שקט? הצטרפו למשקיעים של חברת מקרו נדל”ן ותיהנו מליווי צמוד, רישום בטאבו ומפוטנציאל השבחה גבוה.