השקעה, נדל"ן בישראל

למה משקיעי נדל”ן רצים לרכוש קרקע בראשון לציון?

לרכוש קרקע בראשון לציון

הסוד מאחורי פרויקט תמ”א 70 נחשף

כל משקיע חכם מבין שטיימינג נכון עושה את ההבדל בין השקעה רגילה להשקעה מעולה. במיוחד היום, מי שמסתכל צעד אחד קדימה, רואה שזה בדיוק הזמן להשקיע בראשון לציון. העיר נמצאת בתנופת פיתוח אדירה, שכונות חדשות מוקמות, חופי הים מתפתחים, מרכזים מסחריים צצים מכל עבר ומספר התושבים רק הולך וגדל. העניין שמחירי הדירות בראשון לציון לא מאפשרים לכל אחד ואחת לרכוש דירה בעיר המבוקשת (על אף שמחירי הנדל”ן טרם הגיעו לשיאם). כאן בדיוק נכנס הרעיון שמשקיעים רבים גילו בזמן האחרון- רכישת קרקע בראשון לציון רגע לפני שפרויקט תמ”א 70 יוצא לדרך.

ראשון לציון גדלה, עתודות הקרקע אוזלות

ראשון לציון הינה אחת הערים הצומחות ביותר בגוש דן ( כיום העיר הרביעית בגודלה) ובזכות יתרונותיה הרבים מגיעים אליה משפחות רבות מיישובים כגון תל אביב, בת ים, חולון רחובות ועוד. כמובן שגם מיקומה המעולה של העיר תורם להגירה החיובית – העיר קרובה לעורקי תחבורה ראשיים (כביש 4, כביש 20), תחנות רכבת ישראל ותחנות הרכבת הקלה. התוצאה- יש ביקוש גבוה מאוד לבניית דירות חדשות ודרישה לעוד ועוד שטחים לבנייה.

פרויקט תמ”א 70
הסוד שמשקיעי נדל”ן גילו, ועכשיו גם אתם

פרויקט תמ”א 70, הינה תוכנית מתאר ארצית המיועדת שמקדמת ממשלת ישראל, ומטרתה להקים את המטרו במטרופולין של תל אביב. בתוכנית הושקעו מילארדי דולרים, והיא נועדה לפתח את הרכבת הקלה והמטרו שיעברו גם בערים סביב תל אביב. משקיעים היודעים על התוכנית ממהרים לרכוש קרקעות בסביבת המטרו ובייחוד בעיר ראשל”צ עם כל יתרונותיה הרבים. המסקנה- זה הזמן לרכוש קרקע במחיר מינימום ובזמן ההפשרה להרוויח תשואות גבוהות.

רוצים גם לרכוש קרקע בראשון לציון בסביבת המטרו, ולהבטיח את עתידכם הכלכלי ושל הילדים? הצטרפו למשקיעים של חברת מקרו נדל”ן ותיהנו מליווי צמוד, רישום בטאבו ומפוטנציאל השבחה גבוה.