השקעה, נדל"ן בישראל

כיצד להגיע לעצמאות כלכלית באמצעות רכישת קרקע?

רכישת קרקע

אחת השאלות שמטרידה כל ישראלי כיום, היא כיצד ניתן להגיע לעצמאות כלכלית לנוכח המצב הכלכלי בארץ. השאלה המטרידה הזאת מקבלת משנה תוקף בייחוד בנושא הגשמת חלום הדירה בישראל ועזרה כלכלית לילדים. על פניו נראה כי הדרך לעצמאות כלכלית אמיתית שתאפשר לנו גם להגיע לדירה חדשה או לדאוג לילדים הולכת ומתרחקת. אולם יש גם חדשות טובות – כמו בתחומים רבים, דווקא חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה יכולה להביא לפתרון. זו בדיוק הסיבה שבגללה משפחות רבות החליטו לקחת את העתיד שלהן לידיים ולרכוש קרקע בהון עצמי נמוך ובדרך זו להגיע לעצמאות כלכלית.

אז מהי בכלל עצמאות כלכלית?

חשוב להבין עצמאות כלכלית מתחילה קודם כל בהחלטה אישית של כל אחד ואחת. מדובר בהחלטה עמוקה שבה מבינים שיש לקחת את האחריות לגבי העתיד שלנו ושל המשפחה שלנו. החלטה כזו מחייבת לקבל החלטה מעשית לגבי ההתנהלות הכלכלית ולהבין שאם לא נפעל כרגע חלום הבית רק יתרחק מאיתנו.

עצמאות כלכלית באמצעות נדל”ן

אין זה סוד שהשקעה בנדל”ן הוא אחד התחומים היציבים והבטוחים ביותר לאורך השנים המאפשרים להגיע לעצמאות כלכלית. דירה מהווה נכס שלאורך השנים ערכה רק משתבח והיא מקנה ביטחון ויציבות לבני המשפחה. הבעיה שהיא שכיום משפחות רבות (ובעיקר זוגות צעירים) אינן מצליחות לרכוש דירה חדשה מסיבות רבות ומובנות: מחירי הדירות מרקיעי שחקים, נדרש הון עצמי גבוה, הריביות הגבוהות מקשות על החזרי המשכנתא ומשפחות רבות חוששות לקחת הלוואות ומשכנתאות לטווח הרחוק. כאן כפי שציינו נדרשת חשיבה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסה.

הפתרון – רכישת קרקע במיקום מבוקש
ובהון עצמי נמוך

רכישת קרקע מהווה כיום את אחד הפתרונות המעשיים המאפשרים להגיע לעצמאות כלכלית. השיטה פשוטה ומעשית. מדובר ביחידת קרקע הנמצאת במיקומים מבוקשים (לרוב בצמוד לשכונה קיימת), בהון עצמי נמוך וברישום הקרקע על שמכם בטאבו. הסוד הגדול הוא בטיימינג הרכישה של הקרקע – ככל שרכישת הקרקע תתבצע בשלב מוקדם יותר של תהליך הכשרת הקרקע, מחיר העסקה יהיה נמוך יותר, ובסיום תהליך הכשרת הקרקע פוטנציאל הרווח כתוצאה מהשבחת הנדל”ן יהיה מקסימלי.

רוצים גם להגיע לעצמאות כלכלית באמצעות רכישת קרקע? פנו למומחים של מקרו נדל”ן והצטרפו למאות משקיעים שכבר רכשו קרקע במיקומים נמוכים בהון עצמי נמוך והבטיחו עתיד כלכלי בטוח להם ולילדיהם.